הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בסלולארי
מתגברים על התקשורת הסלולארית
לא רק על סיגריות: דרישה לתווית אזהרה גם על טלפונים
חברת "סמארט צ'ויס" משווקת בימים אלה בישראל אביזר חדש ל IPHONE ול IPOD , אביזר ה-GAMING GRIP.
נוקיה מציגה דגם מוזיקלי חדש: 5235 COMES WITH MUSIC
נוקיה חושפת את ה N97 MINI ושני מכשירים בסדרת X
מיוחד לקיץ: שארפ מציגה מכשיר סלולארי חסין מים ובעל טעינה סולארית
שולחים המון הודעות SMS? רק נראה לכם
מעל לחצי מאוכלוסיית העולם משתמשת בסלולארי
האנדרואיד מתרחב מעבר לסלולאר
SKYPE תשולב במכשיריה של נוקיה
HTC מציגה גרסה עדכנית ל TOUCH CRUISE
FIREFOX עושה דרכו גם למערכות SYMBIAN
ה IPHONE מתחזק בתחום המשחקים
נוקיה חושפת את ה N97
חבר חדש במשפחת האופנה, סמסונג HUGO BOSS
נוקיה מחזירה את ברוס לי לחיים
רק אהבה ומוסיקה...
פלאפון של מלברו לייט
ניידות מספר טלפון
ה - Iphone הכי יקר בעולם
מודעות גוגל
פרסומת

SKYPE תשולב במכשיריה של נוקיה


פורסם ב20/2/2009 08:40 על-ידי ראובן כמיסה

משתמשים רבים נמצאים פעמים רבות בנסיעות וביעדים מרוחקים מהבית. העובדה הזו גורמת להוצאות כבדות למפעילי תקשורת כאלה ואחרים, הגובים מחירים יקרים עבור שיחות למדינות אחרות. אחת הדרכים לחסוך בהוצאות שכאלה, או אפילו בהוצאות עבור שיחות מקומיות, היא להשתמש בשירותי ה VoIP הקיימים ברשת, כאשר המוכר שבהם הוא כמובן Skype.

אז נכון, לסקייפ ניתן לגשת מכל מקום בעולם, אלא שעבור מי שלא נמצא עם ציוד מתאים כשהוא בנסיעה בחו"ל, מדובר לא פעם על בעיה, שכן יש צורך גם בחומרה מתאימה. את הבעיה הזו ככל הנראה יפתרו סקייפ ונוקיה, שישתפו פעולה בשילוב יישומי Skype במכשיריה של היצרנית הפינית. הפופולאריות הגדולה של סקייפ, בשילוב עם מעמדה של נוקיה בעולם הטלפונים הסלולארים, עשויים ליצור פתרון יעיל למשתמשים רבים ברחבי העולם ולהביא לחיסכון משמעותי בהוצאות.

בשלב ראשון, סקייפ תוצע רק במכשיריה המתקדמים של נוקיה מדגם N97, הצפויים לנחות בשוק ביוני הקרוב. את יישומי האינטרנט של סקייפ ככל הנראה נוכל לראות במכשירים המתקדמים כמה חודשים לאחר מכן. תוכנת השיחות החינמית תהייה חלק מרשימת אנשי הקשר של משתמשי המכשיר ותציג אנשי קשר מחוברים, תוך כדי מתן אפשרות ליצור איתם שיחה קולית או שיחה באמצעות מסרים מיידים כנהוג בתוכנת Skype. השימוש בתוכנה כמובן מותנה בחיבור לאינטרנט, אלא שבמכשירים המתקדמים הללו לא מדובר בדרישה מסובכת, שכן קיימת האפשרות להתחבר גם דרך הדור השלישי וגם דרך חיבורי אינטרנט אלחוטיים. מלבד השימוש בשיחות החינם דרך רשת האינטרנט למנוי Skype, ניתן יהיה גם להשתמש באפשרות לבצע שיחות לקווים נייחים או למכשירים ניידים, כאשר אלה יהיו זולות יותר מביצוע שיחות בדרך המוכרת בעת השהייה מחוץ לגבולות המדינה.

מלבד נוקיה, שנכון לעכשיו צפויה בהמשך השנה להציע את ה N97 עם סקייפ, גם סוני אריקסון מצרפת דגם משלה עם שירותי סקייפ, כאשר הדגם יהיה Xperia1. העובדה כי מכשירים אלה יאפשרו ביצוע שיחות חינם או שיחות מוזלות דרך האינטרנט צפויה להקשות מאוד על כניסתם לקטלוג הטלפונים של מפעילי תקשורת המציעים שירותים דומים משלהם. כך למשל בארה"ב קיימות מספר מפעילות תקשורת המציעות שירותים מתחרים ושירותי סלולאר, כך ששילוב מכשירים שכאלה עשוי לפגוע בהכנסותיהן.

בשיתוף פורטל רילוד.

 מאמרים קשורים:
 הפלאפון הקטן בעולם 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.