הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בהומור
מחפשים מתנה מיוחדת ליום הולדת של חבר? נסו סטנד אפ בהזמנה אישית
60 שנות ציונות...
צלליות
רגעים מביכים...
קצרים עם פולי 2
מילון פליק-ידידותי למשתמש
מי חושב שהחיים קשים?
הספה מאוד נוחה...
העישון לא בריא...
איזה קור, געגועים לגשש החיוור !!
חג שמח מאדם סנדלר
מכוניות דשא?
מדוע לא מומלץ לשתות הרבה אלכוהול
ביוויס ובאטהד האמיתיים נמצאו !
מודעות גוגל
פרסומת

קצרים עם פולי 2


פורסם ב2/4/2008 11:08 על-ידי פולינה טובמן
קצרים עם פולי.
מאת: פולינה טובמן

איזשה יום אחרי בילוי סוער עם הרבה אלכוהול חזרתי הביתה והחלטתי לראות הישרדות 10,בוא נגיד שהייתי קצת שיכורה. זה בדיוק היה הפרק הזה שבו דן מנו מגלח ת'זקן שלו. שאריות האלכוהול בגופי עזרו לי להגיע למסקנה גאונית, זקן זה כנראה המצאה הכי יעילה של הגוף האנושי והחברה. תחשבו על ידי גידול של מספר שערות גברים יכולים לשנות את כל המראה שלהם, הם יכולים להראות בוגרים, דתיים, צעירים, צרפתיים, מסוקסים, מסוכנים והאופציות לא נגמרות.  בכלל לדעתי זאת הסיבה שיש יותר רוצחים ממין זכר, הרבה יותר קל להם להתחמק משוטרים. מי הרי יחשוד באיש חביב עם זקן ארוך?

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ופתאום פוגשים מישהו שאתם מכירים, עכשיו הכל נחמד ומעניין, רק מה, שכחתם איך קוראים לבן אדם. זה מצב בעייתי ממש, כי מצד אחד אתם מתים לדעת איך קוראים לו (כדאי שאח"כ כמובן תוכלו לעדכן אנשים בפרטי מידע מעניינים), אבל מצד שני אי אפשר לשאול מישהו שמכירים כבר מזמן לשמו. אז אני בעד להוציא חוק שמחייב את כולם ללכת עם תגיות שם. החיים שלנו יהפכו להיות הרבה הרבה יותר קלים ככה. וחוץ מזה זה בכלל לא בעיה לממשלה שלנו, היא הוציא חוקים שאוסרים עישון בפאבים, עובדת על חוקי צנזורה, אז מה זה עוד חוק אחד שנראה קצת מטופש? ועוד אחד לתגיות שם?

אני רוצה לצאת בוידוי. אני גרה בכרמיאל, שם שאמור להיות מוכר לכם ולהתקשר לכם אוטומטית לפסטיבל המחולות. אז כן אני כרמיאלית, ובאמת שיש סיבה טובה שנעמה החליטה לברוח לקריביים. חוץ מאותם שלוש ימי ריקודים, אין פה כלום. נאדה. המקום הזה פשוט חור. תחשבו שהעיר הגדולה שלנו זאת חיפה. עד כדאי כך אנחנו חור. וזה לא שאין פה אנשים, יש פה יותר מ50 אלף איש, רובם כמובן ערסים קטינים מדי וזקנים זקנים מדי. אבל בכל מקרה, הייתם מצפים שמישהו ידאג למקומות בילוי, אבל, אלא אם כן כיכר זה הפאב החדש, חוץ משני פאבים, אין פה כלום! כאמור חור. אז ככה אני מוצאת את עצמי, כשאני וחבריי לא מצליחים לגייס מספיק מכוניות, יושבת בכיכרות ובוהה בכוכבים ,ממלא את ראותי בעשן נרגילות וצופה בבני נוער אחרים מחליפים את הדם שלהם באלכוהול. כן זאת כנראה הסיבה שהנוער שיכור כל כך, זה מה שקורה כשגרים בחור.
 

מאמרים קשורים:
 רגעים מביכים...  העישון לא בריא... 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.