הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד במוזר ומעניין
אורח פורח: כלב ים נזירי
המלאכית של עינב - סיפור בהמשכים. חלק 4
המלאכית של עינב - סיפור בהמשכים. חלק 3
המלאכית של עינב - סיפור בהמשכים. חלק 2
המלאכית של עינב - סיפור בהמשכים. חלק 1
מערכת לייזר חדשנית תיירט יתושים מזיקים
הזדמנות לכל המובטלים: פרס ממיקרוסופט
אוצר לאומי גרסת GOOGLE EARTH
דולי לא לבד: לראשונה שוכפל גנטית כלב לפי דרישה
מכונית המרוץ נוחתת חוקית בכביש
רוצים חללית? נאסא מחפשת אתכם
תערוכת הרכב מוסקבה 2008
קעקועים בתלת מימד
אומנות ציור על מכוניות
אולימפיאדת האוגרים
קצת ככה וקצת ככה...
דג הברקודה
יאן ברוגהל אלדר
ועוד קצת קעקועים
דוב הפנדה
מודעות גוגל
פרסומת

אוצר לאומי גרסת GOOGLE EARTH


פורסם ב13/2/2009 08:44 על-ידי ראובן כמיסה

קשה כרגע להתייחס להודעה הזו בשיא הרצינות, אבל היא בוודאי מעניינת. תוכנת Google Earth הפופולארית, המאפשרת לשוטט בעולם בעזרת העכבר, עולה פעם נוספת לכותרות בעזרת אדם נוסף שלטענתו, הצליח בעזרת התוכנה למצוא דבר מעניין במיוחד.

לאחר שלא מזמן סייעה התוכנה לאיתור ריכוז סמים, פעם נוספת גוגל מסייעת במציאת אוצר, הפעם אחד כזה אמיתי לטענתו של נתן סמית', מוזיקאי מלוס אנג'לס. בזמן שגולשים רבים מחפשים בניינים, נופים או מקום מגורים ישן, סמית' הבחין דווקא במשהו שמשך את עיניו באיזור טקסס. בהתבסס על הידע הנרחב שלו בהיסטוריה, האמין סמית' כי עיניו מצאו ספינה ספרדית עתיקה שהגיע למקום בשנת 1822 ונשארה שם מאז. כמו בסרטים, סמית' האמין כי בספינה קיים אוצר בשווי של לא פחות מ 3 מיליארד דולרים. המוזיקאי הנלהב לא בזבז זמן ומיהר למקום יחד עם גלאי מתכות, אלא שאז חיכתה לו הפתעה לא נעימה. לא מדובר על שטח נטוש, אלא על חווה פרטית.

סמית' עם אמונתו החזקה כמובן לא ויתר והמשיך עד לבית המשפט. עורכי הדין של המוזיקאי טענו שמתחת לפני השטח, קיימים מים. חשוב להדגיש שהחוק בארה"ב מאפשר למי שמוצא אוצר כלשהו, ליהנות לפני כולם ממה שמצא, כך שאם אכן קיים משהו מתחת לפני השטח, סמית' יכול להיות מאוד מרוצה. האמנם? האמת היא שלא יותר מידי. בעלי השטח כמובן מעוניינים ליטול חלק באוצר הפוטנציאלי אם אכן יש כזה ולכך כמובן יש להוסיף את טקסס, שלא תעבור בשתיקה על מציאת אוצר חבוי שכזה. שוב, אם באמת מדובר על תסריט מציאותי של אוצר לאומי כל משהו דומה לו.

בשיתוף פוטרל רילוד.מאמרים קשורים:
 ספינת אויר חדשה - צפלין 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.