הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד באהבה ויחסים
נערת הביקיני ורקדן הברייקדאנס בהריון
אירוע סיום אירועי בירת הנוער 2010
קבוצת חיון נציגת SAMSUNG משיקה את ה"מחשביזיה"
מפרגנים מכל הלב - מבצע מיוחד ליום האישה הבינלאומי
דבר אלי ביהלומים
כך תכניס את חברה שלך למיטה
שוקולד דה קרנינה
ez way ראשון
הדוגמנית אירה דמינאנקו בתחרות בחסות וולה
ייבוש האגם ביראון
סיפורים מתוך חדרי שינה
אז איך זה באמת להיות דוגמן? – חלק ד' – לא הכל דבש
מזל טוב לגוגל: חוגגת 11 שנים
השבוע בברלה
צימר במבצע לצעירים
לא יודע איך להתנהג בדייט? תביא איתך יועץ אישי
חתום בנשיקה
אהבה, פרידה ודרמות נעורים
על אהבה...
סמסונג מנחיתה לראשונה מצלמת HD בטלפון סלולארי
מודעות גוגל
פרסומת

חתום בנשיקה


פורסם ב5/8/2009 16:50 על-ידי נאוה ענבר

סקר חדש שנערך ביוזמת חברת התרופות גלקסו סמית קליין, יצרנית זובירקס, קרם לטיפול בהרפס, מגלה ממצאים מעניינים על השפעת פצעי הרפס על קיומם של דייטים ועד כמה רחוק הולכים בהם. מנתוני הסקר שנערך לאחרונה בקרב כ - 500 נשים וגברים לרגל ט"ו באב, חג האהבה, באמצעות מכון המחקר מרקט ווטש (Market watch  ) בניהולו של אבינעם ברוג, עולה כי 24% מהישראלים סובלים מדי פעם מפצעי הרפס בשפתיים, 52% היו מוכנים לצאת לדייט עם מישהו שיש לו פצע הרפס בשפתיים ביום הדייט, אך רק 32% היו יוצאים לדייט במידה ולהם עצמם היה הרפס באותו יום. המשתתפים בסקר נשאלו האם הם סובלים מדי פעם או סבלו בעבר, מפצע הרפס בשפתיים והסתבר כי כרבע מהאוכלוסייה (24%) ענו בחיוב ודיווחו כי הם סובלים מידי פעם או סבלו בעבר מהרפס בשפתיים. שיעור זה גבוה יותר בקרב נשים אשר 28% מהן דיווחו על כך.

כמחצית מהמשתתפים (52%) דיווחו כי היו מוכנים לצאת לדייט עם מישהו שמוצא חן בעיניהם אך יש לו פצע על השפתיים באותו יום. שיעור זה היה גבוה יותר בקרב גברים (57%) לעומת נשים שכן רק 47% מהן היו מוכנות לצאת לדייט עם מי שיש לו פצע הרפס באותו יום. בנוסף היה שיעור זה גבוה במיוחד בקרב אלו הסובלים מידי פעם או סבלו בעבר מהרפס בשפתיים (65%). כרבע מהישראלים (24%) היו דוחים את הפגישה עד להחלמה, במידה והיו רוצים להיפגש עם מישהו שיש לו פצע על השפתיים. שיעור זה גבוה במיוחד בקרב נשים (28%) לעומת גברים (19%). יחד עם זאת 12% מהמשתתפים היו מסרבים לצאת לדייט בגלל הפצע.
 
לעומת זאת נראה כי לגבי עצמם הישראלים מעט פחות סלחנים, שיעור אלו שהיו מוכנים לצאת לדייט עם מישהו שמוצא חן בעיניהם, אך הם עצמם סובלים מפצע על השפתיים יורד לכשליש מהישראלים (32%). שיעור זה גבוה במיוחד בקרב גברים (42%) לעומת נשים (22%). כמחצית מהאוכלוסייה בישראל (47%) במידה והיה להם פצע על השפתיים היו דוחים את הפגישה עד להחלמת הפצע. 11% היו מסרבים לצאת לדייט בגלל הפצע. שוב נראה כי יש הבדל בין המינים, גם בקרב אלו שהיו דוחים את הפגישה וגם בקרב אלו שהיו מבטלים אותה לגמרי נמצא כי השיעורים גבוהים יותר בקרב הנשים לעומת הגברים.
 
רוב הישראלים לא יתנשקו עם מישהו שיש לו פצע בשפתיים
מרבית הישראלים (כ-75%) דיווחו כי לא היו מוכנים להתנשק עם מישהו שיש לו פצע בשפתיים וגם לא להפך, כאשר הם סובלים מפצע על השפתיים. שיעורים אלו גבוהים יותר בקרב נשים לעומת גברים. באופן כללי נראה כי יש הבדל בין המינים, גברים הם באופן יחסי מעט יותר סלחנים מנשים, גם בנוגע ליציאה לדייט עם מישהו שיש לו פצע על השפתיים, גם לגבי היציאה לדייט כאשר הם עצמם סובלים מפצע על השפתיים, גם כאשר נשאלו לגבי מוכנותם להתנשק עם מישהו שיש לו פצע בשפתיים וגם במקרה ההפוך.
 
הבדלים משמעותיים בין תושבי הדרום לתושבי ירושלים
מסתבר כי תושבי הדרום סובלניים פחות לגבי בני המין השני הסובל מפצעים על השפתיים. לעומת תושבי ירושלים ותושבי הצפון. כ 16% מתושבי הדרום ציינו כי יידחו את הפגישה במידה ולבן המין השני יש פצע על השפתיים בעוד שרק 28% מתושבי הצפון ו33% מתושבי ירושלים טענו כך. באשר למקרה ההפוך , קרי אם אותו אדם היה סובל מפצע על השפתיים שוב בלט מובהק הבדל בין תושבי הדרום לתושבי ירושלים. כ36% מתושבי הדרום הצהירו כי יסכימו לצאת לפגישה רומנטית עם בן המין השני על אף שהם סובלים מפצע בשפתיים לעומת 19% מתושבי ירושלים שציינו שיעשו כן.


מאמרים קשורים:
 עולמה של זואי  איך להתפטר מהחבר לכבוד החג ! תגים: חג-האהבה , ט\"ו-באב , נשיקות , דייטים
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.