הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד באהבה ויחסים
נערת הביקיני ורקדן הברייקדאנס בהריון
אירוע סיום אירועי בירת הנוער 2010
קבוצת חיון נציגת SAMSUNG משיקה את ה"מחשביזיה"
מפרגנים מכל הלב - מבצע מיוחד ליום האישה הבינלאומי
דבר אלי ביהלומים
כך תכניס את חברה שלך למיטה
שוקולד דה קרנינה
ez way ראשון
הדוגמנית אירה דמינאנקו בתחרות בחסות וולה
ייבוש האגם ביראון
סיפורים מתוך חדרי שינה
אז איך זה באמת להיות דוגמן? – חלק ד' – לא הכל דבש
מזל טוב לגוגל: חוגגת 11 שנים
השבוע בברלה
צימר במבצע לצעירים
לא יודע איך להתנהג בדייט? תביא איתך יועץ אישי
חתום בנשיקה
אהבה, פרידה ודרמות נעורים
על אהבה...
סמסונג מנחיתה לראשונה מצלמת HD בטלפון סלולארי
מודעות גוגל
פרסומת

אז איך זה באמת להיות דוגמן? – חלק ד' – לא הכל דבש


פורסם ב8/10/2009 17:57 על-ידי חן מודלס

אחת הסוגיות שמקשות על החיים כדוגמן בסוכנות דוגמנות היא ההתמודדות עם ביקורת. לדברי חן קריקב, מנהלת סוכנות דוגמנות חן מודלס, המלהקים באודישנים יכולים מדי פעם להיות אכזריים ולהעביר ביקורת נוקבת וקשה לשמיעה באזני הדוגמנית. נאס איווכנו (18) אומרת שבכדי להתמודד עם הביקורת צריך לקחת אותה כביקורת בונה. זה קשה אבל דוגמן צריך לאהוב את עצמו כדי שכלום לא ישבור אותו, ולדעת שבכל תחום יש מי שמעביר ביקורת." שיר ג'הן (15) מסכימה כי "ביקורת עשויה להוריד את הבטחון העצמי, אבל מאמינה שהוא יעלה אח"כ בסיוע של האנשים שאני אוהבת ושל צוות חן מודלס." ושירן עובדיה (15) מוסיפה ש"אם הביקורת נכונה אני מנסה לשנות את עצמי כדי להשתפר. יש פעמים שאני נפגעת, אבל בסופו של דבר זה מחזק אותי".
יש מי מדוגמני חן מודלס שבוחר בגישה האופטימית. אלבינה נגורני (15) אומרת "כשיש ביקורת צריך להקשיב לאנשים וללמוד ממנה, אבל חשוב להמשיך עם הדרך שלך ולא לחשוש אם אתה באמת רוצה את זה, וללכת עד הסוף." אריקה מתילדה סלמה (18) ממליצה "לא לקחת ללב. כשנוסעים לאודישן צריך להכיר בכך שיש עוד הרבה בנות ומוציאים את הטוב מזה וממשיכים הלאה כי תמיד תצוץ הזדמנות יותר טובה." ועמבר חדידה (17) מציינת ש"אם מדובר בביקורות בונות אז מנסים לשפר אם אפשר, אבל אם הביקורת היא כי הם לא רוצים אותי – אז לא צריך." ולדברי קרן כספי (15), אלופת העולם בריקודים סלוניים, "ביקורת זה משהו שצריך ואי אפשר להתקדם בלעדיו בכדי ללמוד."
הדוגמנים החתומים בסוכנות דוגמנות חן מודלס הסכימו לחלוק את הפחדים והקשיים שלהם ולתת עוד הצצה לחלקים הפחות נעימים של עולם הדוגמנות. דיאנה חנוכאי (18) אומרת שהפחד הכי גדול שלה הוא מביקורת עצמית וכריסטי לונה (17.5) מסכימה איתה ואומרת "שציפיות מעצמך באודישנים שלא מתממשות זה הדבר הכי פחות כיפי בלהיות דוגמן". גם איוון טטרסבשילי (17) חושש מ"חוסר הצלחה ומלא להגיע להגשמת השאיפות הגדולות."
לדברי שיר ג'הן (15) הקושי מתבטא בכך ש"לא קל לאמץ שגרת טיפוח וספורט אבל בשביל להצליח צריך להתאמץ וברקע תמיד מהדהד הפחד מלא להצליח" ולעומת זאת, פנטה טגן (19) הצהירה כי היא "מפחדת להכנס לזה עמוק מדי". ולין סקלי (13.5) מקווה שהדוגמנות לא תגרום לה להשתנות ממי שהיא עכשיו.
בצילומים הדוגמנים נדרשים מדי פעם לבצע הוראות שהן לא בדיוק כוס התה שלהם. חלק מהדוגמנים של סוכנות דוגמנות חן מודלס ספרו לנו על ההיבטים הללו בתהליך הצילומים. דיאנה חנוכאי ספרה כי היתה עדה ליריבויות בין דוגמניות השייכות כל אחת לסוכנות דוגמנות שונה, איוון טטרסבשילי מעיד כי :"בהתחלה שנאתי להצטלם ואחרי זה הלכתי על זה, התחלתי לאהוב את המצלמה וגיליתי שזה כיף", אלבינה נגורני, לין סקלי ושירן עובדיה טוענות שהתסרוקות, האיפור וההמתנה יכולים להיות ממש מתישים, ונאס איווכנו מציינת את הנסיעות לצילומים כחלק המתיש ביותר.
על אף הנקודות המעצבנות, כל דוגמני סוכנות דוגמנות חן מודלס הסכימו פה אחד שיתרונות עולים על החסרונות ושהחוויה של להיות דוגמן ששייך לסוכנות דוגמנות ונמצא בדרך להגשים את החלום כוללת הרבה מאד חוויות מהנות, ריגושים וכיף.

 


    

מאמרים קשורים:
 ייבוש האגם ביראון  האתר פליק נותן חסות למסיבה! 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.