הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד באהבה ויחסים
נערת הביקיני ורקדן הברייקדאנס בהריון
אירוע סיום אירועי בירת הנוער 2010
קבוצת חיון נציגת SAMSUNG משיקה את ה"מחשביזיה"
מפרגנים מכל הלב - מבצע מיוחד ליום האישה הבינלאומי
דבר אלי ביהלומים
כך תכניס את חברה שלך למיטה
שוקולד דה קרנינה
ez way ראשון
הדוגמנית אירה דמינאנקו בתחרות בחסות וולה
ייבוש האגם ביראון
סיפורים מתוך חדרי שינה
אז איך זה באמת להיות דוגמן? – חלק ד' – לא הכל דבש
מזל טוב לגוגל: חוגגת 11 שנים
השבוע בברלה
צימר במבצע לצעירים
לא יודע איך להתנהג בדייט? תביא איתך יועץ אישי
חתום בנשיקה
אהבה, פרידה ודרמות נעורים
על אהבה...
סמסונג מנחיתה לראשונה מצלמת HD בטלפון סלולארי
מודעות גוגל
פרסומת

אהבה, פרידה ודרמות נעורים


פורסם ב27/5/2009 10:50 על-ידי חן ששון
יום שני בבוקר, צלצול פעמון, בת דודתי נכנסת בסערה לתוך החדר בוכיה. " מה קרה?" שאלתי מתוך נימוס,"אני נפרדת ממ'" ענתה. מ', הוא החבר ארוך הטווח של הבחורה, כמעט שלוש שנים. "זה נהיה משעמם ולא מרגש". שלא יהיו אי הבנות, הבחור חתיך, חכם, שנון ועשיר. כל בחורה אחרת הייתה מתרפסת בפני הבחור והבת דודה היקרה רוצה להעיף אותו כי כאמור "זה לא מרגש ומשעמם".
 
אני, באופן שאולי יחשב בעיני אחרים כפסימי, אוחזת בדעה שקשר בריא לא צריך להראות כמו סצנת סיום מתוך בוורלי הילס 90210, וגם כשקשר כזה אכן יוצא לפועל בסופו של דבר- סופו כישלון חרוץ וריסוק לבבות. אי לכך ובהתאם לזאת נקטתי בשיטת "הראה את היתרונות של האובייקט" ומיד התחלתי למנות בפניה את יתרונותיו של הבחור. הדבר נחל כישלון חרוץ. היא שוב חזרה על אותו משפט "זה לא מרגש ומשעמם".
 
אני לא אתן לזה לקרות! יותר ממה שרציתי שהיא תשמור את הבחור הנפלא לעצמה, רציתי להוכיח לעצמי שהאידיאולוגיה שלי נכונה ולכן לא ויתרתי! "את זוכרתשהוא החזיק לך את השיער כשהקאת בשירותים אחרי שחטפת קלקול קיבה במקסיקו?" הרי זה ידוע, גבר שלא בורח אחרי שהוא רואה שאריות של טורטיה יוצאות מתוך גופך, שווה לשמרו. אפילו אופרה ווינפרי אמרה את זה. לעומת זאת, אם היא הייתה נמצאת שם עם איזה דילן מקיי, הוא היה משאיר אותה בתא השירותים , מקסימום משאיר לה כוס מים, ובורח עם המקסיקנית השווה הראשונה שהוא ימצא.
 
כלום לא עזר, הבחורה נחושה בדעתה. היא נפרדה מהבחור כשנתנה לו את משפט המחץ "זה לא מרגש ומשעמם". כן, רגישות היא בהחלט לא הצד החזק של הבחורה. החלטנו לצאת למסיבה בכדי שהיא תמצא את הבחור שירטיט את לבה.  באותו יום לא נמצא איש שיענה על הרף הגבוה שהבחורה הציבה לעצמה ושום דילן מקיי לא נמצא, אפילו לא ברנדון. עוד זמן עבר, ומפלס הבחורים שמצאו חן בעיניה היה נמוך כל כך, עד שהיא החליטה להוריד את רף הדרישות בדרך לבחור המושלם, מה שגרם לה לצאת עם ערסים, סוחרי סמים ומובטלים. 
 
פחות או יותר אחרי הפגישה שבה הדייט שלה ניסה למכור לה חשיש, הבינה הבחורה כי מ' הוא הבחור של חייה -"הוא פשוט הכי טוב בשבילי". יש! התיאוריה שלי נכונה. וכן, יום לאחר הדייט הכושל , ניסתה הבחורה להתפייס עם מ' ולשוב לזרועותיו, אך אבוי מ' סרב בניגוד לכל הסיכויים וההשערות. הוא הסביר שהוא לא יכול להיות עם בחורה לא יציבה שמושפעת מ"גוסיפגירל". כן, גם מ' לא בורך ברגישות יתר כלפי הזולת. אז הלקח כאן הוא פחות או יותר כזה: תפסיקו להיות מושפעים מדרמות נעורים, תקשיבו לבני משפחה שלכם ותשמרו על מי שליטף לכם את הראש בזמן שהקאתם לו על הנעליים.


מאמרים קשורים:
 על אהבה...  סיפור אהבה ללא שם - חלק ראשון תגים: אהבה , פרידה , יחסים , זוגיות , סדרות-טלוויזיה
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.