הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בטלויזיה וקולנוע
חדש חדש- אקס פטריוט- סרט אקשן חדש וקצבי
לא תאמינו מה קורה בדירה של כריות
כוכבי האנטומיה של גריי
מותג הדגנים המוביל כריות מבית תלמה
למעלהמ- 18,000 ילדים ובני נוער בהופעת כמעט מלאכים בקריית מוצקין
iCarly , הסדרה שעשתה בית ספר לכולם, חוזרת בעונה חדשה ובסרט באורך מלא!
התשובה של ניקלודיאון ל"היי סקול מיוזיקל" מגיעה לישראל
חוויה קולנועית
קולנוע ביתי, הדבר האמיתי
משרד הפרסום גלר נסיס ליאו ברנט בקמפיין התנדבותי
זהב וכסף לגלר נסיס ליאו ברנט
המרדף אחרי האהבה.
בפעם הראשונה גם לדתיים יש לאן ללכת בחנוכה
סדרות יומיות – התמכרות בטוחה!
מיץ פטל בשורות במבה
בובליל והאח הגדול
הסתומה והחנון - ( היפה והחנון )
סרטים - שחק אותה סמארט
סרטים - הארי פוטר והנסיך חצוי - הדם
סרטים - עוד הצצה לשחק אותה סמארט
מודעות גוגל
פרסומת

סרטים - מה שקורה בווגאס


פורסם ב9/7/2008 21:29 על-ידי ירון שלמוני

לאס וגאס, עיר החטאים וההימורים, אשטון קוצ'ר וקמרון זיאז הם שני צעירים שנפגשים בעיר, כשכל אחד מהם בורח מהצרות של עצמו.

לאמריקנים יש פתגם כזה – "מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס" מיותר להסביר שזה מעיד על ההיתר להשתולל בעיר ההימורים מבלי השלכות לחיים אותם השארנו מאחור ואליהם אנחנו צריכים אחר-כך לחזור. מה שעשינו בווגאס, אין לו משמעות אמיתית ואין לו קשר למי שאנחנו כי בווגאס מהמרים, שותים חוטאים והרי אנחנו לא כאלה, אנחנו בני אדם.

לפעמים נדמה שאין גבולות ליומרה של האמריקנים, עד שבוחנים מקרוב את הקומדיות של הוליווד. אני לא יודע בדיוק מתי זה קרה אבל איפשהו באמצע שנות ה-90 התפתח בהוליווד תת-ז'אנר של קומדיות רומנטיות דביליות שבמרכזן עומדים גבר ואישה אם משבר כלשהו ביחסים (ע.ע "איך להפטר מבחור בעשרה ימים", "הצד שלו הצד שלה", "ואז הגיעה פולי" ושאר הסרטים של ג'ניפר אניסטון). ברוב המקרים הסיפור יהיה רדוד, הסרט לא יצחיק ובסוף כולם רוקדים עם עליית הכתוביות. ייתכן וסוג זה של סרטים בא למלא פונקציה דווקא חשובה מאוד – סרטים שאפשר ללכת עם החברה או האישה. אם ננסה למצוא את קו המשווה בין סרטי אקשן של החבר'ה לדרמות משעממות של הסיסטרס, לאילו סרטים אפשר כבר ללכת בזוגות? נכון, לאותן הקומדיות הילדותיות כדלקמן.

אשטון קוצ'ר - חמוד ?

 

על שורת הקומדיות האורבניות הנחותות הללו ניתן למנות גם את הסרט "מה שקורה בווגאס". אשטון קוצ'ר וקמרון דיאז הם שני צעירים שנפגשים בלאס וגאס מבלי שהכירו קודם לכן אחד את השני וכל אחד מהם בורח מהצרות של חייו. השניים מבלים לילה של שכרון חושים תרתי משמע ובלי לשים לב הם מתחתנים וגם מספיקים לזכות בסכום כסף לא מבוטל. כשהשחר מפציע והכל מתבהר השאלה החשובה היא לא היכן נמצאת הרבנות הכי קרובה אלא מה לעזאזל עושים עם הכסף? בית המשפט אומר שבכדי שהכסף יחולק בין השניים הם צריכים קודם כל לנסות ולקיים נישואים תקינים, לגור תחת קורת גג אחת ולהיעזר ביועצת נישואין (קווין לטיפה בתפקיד לא ברור) ורק אם הניסיון נכשל, הכסף יחולק. אחרת, הכסף הולך לעזאזל ולא יעזור בית דין.

חגיגת הימורים וחטאים

מכאן והלאה השניים מנסים להכשיל את הנישואין ואחד את השני בכל דרך אפשרית, לומדים אחד על השני ובסוף... (לא אני לא רוצה לכתוב את זה אבל אין ברירה) כמובן, מתאהבים. יצאתי מבואס קצת, לא?
אז נכון, קמרון דיאז היא יפה, סקסית, מגניבה ועוד הרבה דברים ואשטון קוצ'ר הוא....טוב אין לי משהו טוב כל-כך להגיד עליו ('מעפן' זה ב-ע' או ב-א'?) אבל "מה שקורה בווגאס" הוא לא יותר מסרט טיפשי ומיותר לחלוטין. מה שכן, הסרט עשה לי חשק לטוס ללאס ווגאס. לכו תדעו מה קורה שם.    


 מאמרים קשורים:
 שרדתי פרק שלם...  סרטים - אינדיאנה גונס וממלכת גולגלות הבדולח תגים: סרטים-מה-שקורה-בווגאס
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.