הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בפליקטואליה
גלריית כדורי סל ליגת לוטו למען הקהילה
פותחים את הלב ואת הכיס
קניון שרונים משקיע כחצי מיליון שקל במועדון לקוחות "צעיר בעיר"
ילדי ערד נהנו מכדורגל של כוכבים
תגובת 'צו פיוס' לכך שקבוצת הנוער של שדרות תועמד לדין משמעתי
התמודדות בעלי צימרים עם מצבים ביטחוניים מורכבים
פרויקט 'מחשב לכל ילד' העניק השבוע 45 מחשבים חדשים
למען הקהילה: EZ Way פסיכומטרי ופרויקט מנטורינג יסייעו לנערות ונשים בסיכון להגיע לאקדמיה
JOBBY לוח דרושים ישראלי, צובע את דף הבית לירוק לתמיכה במחאה האיראנית
אנחנו צריכים את המלחמות שלנו כדי לאהוב את הארץ הזו
יום ירושלים 2009: 83% מבני הנוער מתנגדים לחלוקת העיר ירושלים כחלק מהליך שלום עתידי עם הפלשתינאים
שפעת החזירים- פאניקה המונית או הגזמה תקשורתית?
פספסתם את טקס ההשבעה של אובמה?
מה היא העבודה הטבוה בעולם?
למורת המצב הביטחוני!!!
סקר חנוכה:
ילדים אל תיקחו סמים אחרת יקרה לכם מה שקרה לאיימי
כנס הקומיקס הבינלאומי בסאן דייגו
חשים שאתם בחופש ?
מועדון הכבישים של הקטנים והמושתנים
מודעות גוגל
פרסומת

גלריית כדורי סל ליגת לוטו למען הקהילה


פורסם ב3/7/2011 20:39 על-ידי אורית אשכנזי


-מעצבים כדורי סל למען הקהילה:
"גלריית כדורי סל ליגת לוטו למען הקהילה"

מנהלת ליגת לוטו בשיתוף עם מפעל הפיס מסכמת את פרוייקט כדורי הסל המעוצבים במסגרתו אנשי ציבור, מובילי דעת קהל ובהם אמנים, ספורטאים ואנשי עסקים בולטים בישראל, עיצבו כדורי סל אמנותיים

במסגרת הפרוייקט נמכרו הכדורים בסכומים גבוהים במיוחד, אשר כל ההכנסות ממכירתם קודש למען הקהילה. הכדורים נרכשו על ידי אנשי עסקים וחברות מובילות במשק, בהם נרכש הכדור של יואל שליט בשם משפחת שליט ועבור גלעד אחיו ב-18 אלף ₪ והכדור המעוצב בברונזה של האמנית אילנה גור אשר נרכש בסכום של 20 אלף ₪

מנהל ליגת הלוטו בשיתוף עם מפעל הפיס, מסכמת את פרוייקט 'ליגת לוטו למען הקהילה', במסגרתו נרכשו כדורי הסל האמנותיים אשר עוצבו על ידי מובילי הדיעה אשר נרתמו לפרויקט המבורך ובמסגרתו עיצבו בעצמם כדורי סל ע"פ השראתם האישית, אשר כל ההכנסות מהמכירה קודש לעמותות למען הקהילה.

הכדורים המעוצבים הוצגו לראשונה בתערוכה חגיגית בערב גאלה של משחקי ה'פיינל פור' ולאחר מכן בתערוכה ייחודית בקניון רמת אביב להנאת הקהל הרחב שם הוצעו למכירה ובהמשך באתר החברה לנוחות הציבור הרחב והרוכשים.

במסגרת הפרוייקט נרכש הכדור של יואל שליט בשם המשפחה ועבור אחיו גלעד שליט, בסכום של 18 אלף ₪ על ידי בית ההשקות 'אלטשולר שחם' ויועבר לעמותת 'קרן מאור - ושבו בנים לגבולם', הכדור המעוצב בברונזה של אילנה גור אשר עוצב למען שחרורו של גלעד שליט ונושא דגל עם שמו, נרכש על ידי תורמת אנונימית בסכום של 20 אלף ₪ כתרומה לעמותת 'קרן מאור – ושבו בנים לגבולם'. את הפסל המעוצב יקבלו בני המשפחה בהוקרה.

כל הכדורים המעוצבים נמכרו בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים, ובהם הכדורים של האמן מנשה קדישמן, מיק ברקוביץ, שרת התרבות והספורט להגברת לימור ליבנת, גיא זוארץ, יפה קליסקי, רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו ועוד. בין העמותות אליהן נתרמו הכספים: 'קו לחיים – ע"ש נוי צברי', 'קרן רלף קליין', 'עזר מציון', 'אגודה למלחמה בסרטן', 'גדולים מהחיים', 'קרן מאור – ושבו בנים לגבולם' ועמותות רבות נוספות.

המעצבים המשתתפים בפרוייקט: רעיית ראש הממשלה הגב' שרה נתניהו, יואל שליט בשם משפחת שליט, שרת התרבות והספורט לימור לבנת, חיל האוויר, ח"כ רונית תירוש, בר רפאלי, זוכה "האח הגדול" ג'קי מנחם, עומרי כספי, מיקי ברקוביץ', עודד קטש, ליאור אליהו, מלכת היופי אלה רן, השפים אייל שני ואביב משה, גיא זוארץ, שחר פאר, תומר תורג'מן מנהל ערוץ הספורט, ישראל קורט מנכ"ל ה.שטרן, אורנית שוורץ, רן דנקר, גיא פינס, הילה נחשון, שרון גל, יעל גולדמן, כוכבי 'ארץ נהדרת', אילנה גור, מנשה קדישמן ויפה קליסקי, אשר נרתמו לפרויקט המבורך ועיצבו את כדורי סל האמנותיים.

לדברי שאול סוטניק, מנכ"ל מפעל הפיס: "מפעל הפיס חרט על דגלו לפני למעלה מ-60 שנה ליזום ולהוביל פרויקטים שכל מטרתם רווחת וקידום הקהילה בישראל. תערוכת הכדורים בשיתוף עם מנהלת הליגה היוותה פרויקט מאתגר ומרגש כאחד אשר בסופו עמותות רבות יוכלו לקבל עוד כוח להמשיך ולעסוק בעבודת הקודש היומיומית שלהן. אני מודה לכל אותם משתתפים אשר נרתמו ללא עוררין לפרויקט המבורך הזה, שמהווה צעד נוסף וחשוב בשיפור פני מדינת ישראל."

לדברי אבנר קופל, יו"ר מנהלת ליגת הלוטו: "אנו שמחים כי כישרונם ותדמיתם של המשתתפים החל מהגב' הראשונה שרה נתניהו, דרך משפחת שליט, שרת התרבות והספורט לימור לבנת ושאר המשתתפים, יאפשרו על ידי מכירת הכדורים לעמותות ילדים ועמותות נוספות לתת קצת יותר. הפרוייקט ובמסגרתו התערוכה, אפשרו לקהל הרחב ליהנות הן מהשילוב הייחודי של כדורסל ואומנות ובסופו של דבר כתרומה חשובה לקהילה".

על מנהלת ליגת לוטו
מנהלת ליגת לוטו הוקמה בשנת 2002. מטרתה לנהל, לשווק ולמכור את זכויות השידור של ליגת העל בכדורסל גברים בישראל. בראש המנהלת עומד איש העסקים אבנר קופל והיא מנוהלת באמצעות דירקטוריון המורכב מנציגי כל הקבוצות בליגה. אירוע השיא של המנהלת הינו ה'פיינל-פור' של ליגת לוטו, המתקיים מידי שנה בחודש מאי ובסיומו נקבעת אלפות המדינה בכדורסל.  
 


              

מאמרים קשורים:
 פותחים את הלב ואת הכיס  ילדי ערד נהנו מכדורגל של כוכבים 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.