הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד במדע וטכנולוגיה
הדור הבא של מצלמות סמסונג
סמסונג מכריזה על כונני 2 טרה בייט מאסיביים וידידותיים לסביבה
נוער רוטרי גן-יבנה מודה לחיל האוויר
דקה ומתקדמת
תעלומה: מי מחסל את נגני ה ZUNE?
רשת camera יוצאת במבצעים ייחודיים
ארמגדון: המציאות
ביקור בגוף האדם
החור באוזון
ליקוי חמה ב - 1 באוגוסט
מי יציל את הטונה
רובוט מציל חיים
ארגון הגרין פיס
תמונות מהירח
דובי הקוטב
אופנועים ידידותיים לסביבה
מכונית ירוקה
הזוכים בתחרות מדענים ומפתחים צעירים-2008
תחרות מדענים ומפתחים צעירים - 2008
תחרות מדענים ומפתחים צעירים - 2008
מודעות גוגל
פרסומת

סמסונג מכריזה על כונני 2 טרה בייט מאסיביים וידידותיים לסביבה


פורסם ב21/2/2010 15:26 על-ידי סמסונג

סמסונג מכריזה על כונני 2 טרה בייט מאסיביים וידידותיים לסביבה עבור מערכות שולחן עבודה עם ביצועים גבוהים

 

חברת סמסונג, המיוצגת בישראל ע"י קבוצת חיון, הכריזה על ה-F3EG- כונן הדיסק הקשיח החדש שלה,  ידידותי לסביבה ומתאפיין בביצועים גבוהים עבור שולחן העבודה. כונן ה-  F3EGה- EcoGreen™ הוא מודל עם קיבולת גבוהה יותר מקודמו ה-F2EG- הוא מתאפיין בקיבולת של 2 טרה בייט עם 500 גיגה בייט לדיסק שמסוגל לאחסן עד 880 שעות של די.וי.די או 500,000 שירים בפורמט של MP3. עם צפיפות הקלטה מוגדלת,  כונן ה-EcoGreen F3  הוא חסכוני יותר מבחינת צריכת כוח באמצעות תמיכה בקיבולת של 2 טרה בייט עם ארבעה דיסקים.

 

"אנשי מקצוע מתחום המולטימדיה שרעבים לקיבולת אחסון, גיימרים ומשתמשי מחשב ביתי ממשיכים להגדיל את הנפח של קבצי הוידיאו, המוסיקה, התמונות, ומידע אישי אחר שהם מאחסנים ומגבים", אומר אין צ'יאול פרק, סגן הנשיא למכירת קיבולת אחסון בחברת סמסונג. "ה-F3EG  מספק את כל היתרונות של כונן בעל הספק נמוך המציג ביצועים גבוהים וידידותי לסביבה".

 

ה-F3EG  מנצל את טכנולוגיית ה-EcoTriangleTM  של סמסונג בכדי לספק מרכיבים ידידותיים לסביבה, הספק נמוך וטכנולוגיה לפעולה שקטה עבור כונני ה-EcoGreen’  שלו.

 

המודל החדש, שמסלק מה- PCBAאת תרכובת ההלוגן ואת הגנת האש מברום, מיוצר עם חומרים ידידותיים לסביבה ועומד בכל התקנות הסביבתיות לרבות ה-  RoHS(הגבלת השימוש בחומרים מסוכנים בציוד אלקטרוני וחשמלי) שמיושמת ברחבי העולם ובאיחוד האירופאי.

 

הכונן הקשיח החדש של סמסונג מנצל את טכנולוגיית הפעולה השקטה שלו, ה-SilentSeek™ וה-NoiseGuard™ בכדי להשיג מערכת הפעלה שקטה.

 

בנוסף, כונן ה- F3EG עם העיצוב המתקדם שלו וכמות מרכיבים קטנה ביותר, הוא בעל הספק נמוך ב-40% במצב אידיאלי ונמוך ב-10 אחוזים במצב כתיבה/קריאה מהכוננים המתחרים. במבחן ההפעלה שלו בסביבת וולטאז' לא יציב, הכונן קיבל אפס אחוזי כשלון.

 

סדרת ה-EcoGreen™ נבחרה כטובה בקטגוריה שלה בתחום צריכת הכוח שנתיים ברציפות על ידי ה- IDEMA  (האגודה הבינלאומית לכוננים וחומרים) במבחן להשוואת הביצועים של כוננים קשיחים.

 

ה-F3EG  משלב ממשק SATA של Gbps3.0, מאפיינים של Native Command Queuing ומנגנון זיכרון זמני של 16/32 מגבייט. כונן ה- F3EG  "3.5 זמין ברחבי העולם בקיבולת של 1.5 ו-2 טרה בייט.מאמרים קשורים:
 אופנועים ידידותיים לסביבה  דקה ומתקדמת 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.