הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בלימודים
איך בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים
נפתח המרוץ למיליון של תלמידי רשת עמל
פרויקט מחשב לכל ילד
לימודים של קלינאות תקשורת
טלוויזיה שנותנת משמעות לחיים
סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם
בית ספר שיגרה טובה ומהנה
לימודים בחינם ברשת האינטרנט
פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?
איך להשיג ציון מעולה
איך מתמודדים עם דחיית שעורי בית
סטו"צים - לא מה שחשבנתם
מודעות גוגל
פרסומת

לימודים בחינם ברשת האינטרנט


פורסם ב26/7/2009 10:27 על-ידי שרון דידי

בעידן האינטרנטי המידע הוא אינסופי, רשת האינטרנט מלאה בכמויות עצומות של מידע חיוני וחשוב שניתן לקבל אותו חינם ללא תשלום, רשת האינטרנט  מציעה לנו  גם לימודים חינם ללא תשלום כלשהו. יש אתרים חינמיים שדרכם ניתן ללמוד מגוון רחב של תחומים. ניתן ללמוד היום באינטרנט בחינם במסגרות שונות ומגוונות.   מי שירצה יוכל למצוא הרצאות בחינם, מי שירצה יוכל למצוא קורסים מקצועיים בחינם, מי שירצה יוכל למצוא מדריכי וידאו  בתחומים שונים, ומי שירצה יוכל לקבל שיעורים פרטיים בחינם, וכך עוד ועוד , בקיצור האינטרנט הוא מאגר מידע בלתי נדלה שיש בו  אינסוף של שירותים ומוצרים שיכולים לעזור לנו להחכים חינם אין כסף.

 

רוצים כמה דוגמאות ?  בבקשה.  

  • לימודים בחינם באמצעות השתתפות בפורום-  אתם רוצים ללמוד איך לעצב את הבית לבד ?  , אין בעיה  כנסו לאחד הפורומים המקצועיים העוסקים בתחום עיצוב הבית, או בתחום  השיפוצים , או לאחד המגזינים המקוונים הנמצאים באינטרנט והתחילו להציג שאלות ולחפש מידע המתאים לכם , ואשר עונה על הצרכים שלכם גם זו דרך ללמוד חינם באמצעות האינטרנט.
  • לימודים בחינם באמצעות אתרי אינטרנט מקצועיים – אתם רוצים ללמוד גרפיקה בחינם, מחפשים אתר חינמי שיש בו מדריך מקצועי בנושא עיצוב אתרים, או אולי אתם מחפשים אתר חינמי שיש בו מדריך מקיף שעוסק בכל הנושא של תכנות אתרי אינטרנט , אין בעיה היום ניתן למצוא באינטרנט עשרות אתרים מקצועיים הכוללים בתוכם מדריכים מקיפים ומקצועיים שמספקים מידע מקצועי כמעט בכל נושא אפשרי והכל כאמור בחינם וללא תשלום.
  • לימודים בחינם באמצעות אתרים של מכללות ואוניברסיטאות – יש מכללות ואוניברסיטאות רבות שרוצות לשווק את עצמן באינטרנט ואחת הדרכים היא מתן גישה חינם לקורסים מקוונים שונים המועברים ע"י האוניברסיטאות הללו  וניתנים לגולשים בחינם .
  • לימודים בחינם באמצעות אתרים המציעים שיעורים פרטיים – יש היום אתרי אינטרנט המציעים שיעורים פרטיים  בחינם בתחומים שונים, מי שירצה ימצא שיעורים פרטיים במתמטיקה בחינם, מי שירצה ימצא שיעורים פרטיים ללימוד שפות שונות , ועוד ועוד.  

מי שמחליט ללמוד חינם באמצעות האינטרנט צריך לזכור שללימודים חינם באמצעות האינטרנט יש יתרונות וחסרונות.

 

היתרון הגדול של לימודים בחינם באמצעות האינטרנט  הוא העובדה שניתן ללמוד בכל מקום ובכל זמן שנרצה  כל מה שדרוש לנו הוא חיבור לאינטרנט. החסרון של לימודים חינמיים באמצעות האינטרנט הוא העובדה שמדובר בלימודים שאין עליהם פיקוח כלשהו , כל אדם יכול להגדיר עצמו כמרצה באינטרנט ולהעביר חומר לימודי חינם באינטרנט מבלי שנדע מהי איכות ומהימנות החומר הלימודי.  בנוסף לכך לימודים חינם באמצעות האינטרנט הם לימודים שבהם אנו יושבים מול המחשב מבלי שיש איתנו שותפים שיכולים להביא להפריה מחשבתית . לימודים בחינם באינטרנט  הם ללא לוח זמנים ברור מראש והם דורשים מאתנו גם משמעת עצמית גבוהה .  לכן לימודים בחינם באינטרנט לא מתאימים לכל אחד.מאמרים קשורים:
 פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?  איך להשיג ציון מעולה תגים: לימודים , לימודים-בחינם , אינטרנט
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.