הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בלימודים
איך בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים
נפתח המרוץ למיליון של תלמידי רשת עמל
פרויקט מחשב לכל ילד
לימודים של קלינאות תקשורת
טלוויזיה שנותנת משמעות לחיים
סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם
בית ספר שיגרה טובה ומהנה
לימודים בחינם ברשת האינטרנט
פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?
איך להשיג ציון מעולה
איך מתמודדים עם דחיית שעורי בית
סטו"צים - לא מה שחשבנתם
מודעות גוגל
פרסומת

בית ספר שיגרה טובה ומהנה


פורסם ב18/8/2009 13:31 על-ידי שני אזולאי

נכון , ששומעים בצפר ישר חושבים על : לחץ, לימודים, מבחנים, מורות מעצבנות , לחץ חברתי ו"אין כוח , רוצים לישון" . אבל תכלס מה תעשו בלי בצפר?

אי אפשר בלי השגרה הזאת ! השגרה הזאת סוף סוף מביאה אותה למציאות טובה יותר. תודו שלפעמים החופש נמאס ואין מה לעשות מה לא עדיף להיפגש עם חברים ? ברור שעדיף אז אתם רוצים לפגוש את כולם ומתגעגעים לכולם? אז הנה תפגשו אותם ברחבי בית הספר בהפסקות , דחקות בשיעור, ולפעמים גם אחרי בצפר מהנים .
 
החינוך בבית ספר כבר לא מה שהיה פעם ככה אמא שלי אומרת ותכלס אני יודעת שהיא צודקת, הנוער אצלנו בבית ספר אכזרי, מאוד פיזי ומילולי , חוצפן ועוד מלא תאורים לא טובים . אני לא אגיד שאני מלאך קטן שכל הזמן בפינת החדר של הכיתה לומד ושקט . ממש לא .
 
דווקא לי קרו את כל המקרים שיכלו לקרות בבית ספר . וגם אני חייבת לומר שהמורים לא הכי משהו.
אם לא שמתם לב רוב התלמידים פונים כנגד המורים כי אין למורים יחס, זמן, הבנה ועוד כמה גורמים שהם צריכים כדי ללמד ולהפוך להיות מורים אמיתיים וטובים !
 
לי בכל אופן יש מורים כל כך מוזרים ואני בטוחה שלכל אחד יש , אבל איך אפשר בלי פנינה המורה בעלת השיער המתולתל . מורה משוגעת שכל כך תמימה בכדי לעלות עליכם שאתם מתחת לשולחן עם אס אם אסים של הפלאפון?! בלי המורה שכל התלמידות חושבות שהמורות מאוהבת בו?! בלי המורה הצעקנית שיורקת לכל כיוון , בלי המורה המוזרה שמתלבשת כמו הצורות שלה?! בלי המנהלת השמנה שלא יודעת כלום מהחיים שלה, ועד המורה להיסטוריה עם הקול המוזר כמו של צביקה פיק . תודו שכל זה עושה לך כל יום למאושר ! לצחוק עליהם נכון הם גורמים גם לנו להיות עצובים אבל איך אפשר בלי לרדת עליהם ?!
 
אין ילד – תלמיד שאני מכירה שלא נלחץ ממבחנים אבל למה?! כולה מבחן, גם ככה יש מועד ב' או מבחן חוזר או שיש את המורים המעצבנים האלה שלא נותנים מבחן חוזר כי אחר כך "כל הילדים ירצו גם " . זה אכן מתסכל אבל תחשבו על זה ככה . קחו את כל הלימודים באופטימיות . שעה שעתיים ביום ללימודים ואחר כך תירגול קטן לבוחן או מבחן . יהיה לכם הרבה יותר זמן לחברים, בילויים, תחביבים ועוד ! רק תשקיעו אל תחפפו בדברים . אל תדחו למחר מה שאתם יכולים לעשות היום והכי חשוב תעשו הכל על הצד הטוב ביותר (:


מאמרים קשורים:
 לימודים בחינם ברשת האינטרנט  פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי? תגים: בית-ספר
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.