הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בלימודים
איך בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים
נפתח המרוץ למיליון של תלמידי רשת עמל
פרויקט מחשב לכל ילד
לימודים של קלינאות תקשורת
טלוויזיה שנותנת משמעות לחיים
סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם
בית ספר שיגרה טובה ומהנה
לימודים בחינם ברשת האינטרנט
פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?
איך להשיג ציון מעולה
איך מתמודדים עם דחיית שעורי בית
סטו"צים - לא מה שחשבנתם
מודעות גוגל
פרסומת

סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם


פורסם ב30/8/2009 11:51 על-ידי אשר דהן

בני נוער רבים שמאובחנים כבעלי לקויות למידה חוששים מאד מהיום שבו יצטרכו לגשת למבחן פסיכומטרי. ריכוז החומר אותו צריך לזכור, היכולת לקרוא מהר באנגלית והאינטנסיביות של קורס פסיכומטרי מעוררים בכל אחד מהניגשים למבחן חשש, אך בלקויי למידה מדובר בחרדה של ממש.

בכדי לסייע ללקויי הלמידה ללמוד בדרך האפקטיבית ביותר עבורם לפסיכומטרי, EZ Way פסיכומטרי, אגודת ניצ"ן ואוניברסיטת בר אילן יחלו בחודש הקרוב בהעברת קורס מיוחד ללקויי למידה. הקורס יועבר בכתה שנבנתה במיוחד עבורו ומכילה את כל התנאים המיטבים ללימודים באווירה נינוחה ורגועה.

בכדי להקל על העומס ולסייע בזכירה, מדריכי הקורס יעבירו את החומר הנלמד באמצעות עזרים ויזואליים כגון סרטונים ומצגות וישלבו טכניקות לימוד המתבססות על בדיחות, משחקים וסיפורים משעשעים להמחשת החומר. במסגרת השיעורים התלמידים יעברו הרפיה ודמיון מודרך לסיוע בהתמודדות עם המתח הנוצר בזמן תהליך הלמידה ועם חרדת הבחינות. בתחילת שלב המרתון, כל התלמידים יעברו סדנת דמיון מודרך עם מאמן שהוסמך לכך במיוחד.
 
בני נוער לקויי למידה יודעים כי אחד הדברים המאפיינים אותם היא הנטייה לדחות משימות ומטלות קשות ומעצבנות .הקורס של EZ Way פסיכומטרי יספק כלים חדשים להתמודדות עם התופעה ובמסגרתו שיעורי הבית ינתנו בפורמט של משחקי למידה אינטראקטיביים הבנויים על בסיס תמריצים בדמות נקודות ושלבי משחק על מנת לספק גירוי לכמה שיותר חושים ולמנוע שיעמום.
 
גם מבנה הקורס מיוחד ביחס לקורס פסיכומטרי רגיל. הקורס כולל שני מפגשים בני 200 דקות בשבוע, ובתקופת המרתון, כל תלמיד יתרגל באופן ישיר בחינת סימולציה לפי תנאי ההקלות הספציפיים שאושרו עבורו. העבודה בכתה הינה איטית יותר וכוללת דגשים מיוחדים על דרך ושיטת העבודה (לדוגמא: זיהוי בעיות, אסטרטגית זיכרון). גם המספר המקסימלי של תלמידים בכיתה נמוך במיוחד ועומד על 16 בלבד כדי שמשתתפי הקורס יגיעו למקסימום הצלחה.
 
מבחן הפסיכומטרי המיועד ללקויי למידה נקרא מבחן מפע"ם, והוא שונה במתכונתו ממבחן פסיכומטרי רגיל. עד כה בתי הספר לפסיכומטרי לא סיפקו הכנה מיוחדת אליו או התייחסו לצרכים המיוחדים של האוכלוסיות הסובלות מלקויות למידה. תלמידים לקויי למידה תרגלו בחינות רגילות בשיטה הרגילה ונחשפו לראשונה למפע"ם בזמן אמת. הקורס של EZ Way פסיכומטרי מתעתד לשנות זאת, ו- בEZ Way מאמינים שהשיטות החדשות ישפרו את יכולת ההפנמה והזיכרון של התלמידים,
 
"חלק גדול מלקויי הלמידה מגיעים לקורס עם מטען שלילי כבד וחרדות כנגד המבחן הפסיכומטרי ואפשר להבין מאיפה הם מגיעים, אומר עו"ד אהוד צלטנר, מנכ"ל בית הספר EZ Way פסיכומטרי. "כלל ידוע בחינוך הוא שככל שתלמיד יותר נהנה מהמקצוע אותו הוא לומד – קל לו יותר להצליח במקצוע זה. אנחנו פשוט לוקחים עקרון זה ומיישמים אותו בלימודי פסיכומטרי".

ניתן לקרוא עוד על קורס הפסיכומטרי של EZ Way ללקויי למידה בקישור הבא: http://www.ezway.co.il/64906/קורסי-פסיכומטרי-לתלמידים-בעלי-לקויי-למידהמאמרים קשורים:
 לימודים בחינם ברשת האינטרנט  פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי? תגים: פסיכומטרי , לקויות-למידה- , EZ-WAY-פסיכומטרי
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.