הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בלימודים
איך בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים
נפתח המרוץ למיליון של תלמידי רשת עמל
פרויקט מחשב לכל ילד
לימודים של קלינאות תקשורת
טלוויזיה שנותנת משמעות לחיים
סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם
בית ספר שיגרה טובה ומהנה
לימודים בחינם ברשת האינטרנט
פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?
איך להשיג ציון מעולה
איך מתמודדים עם דחיית שעורי בית
סטו"צים - לא מה שחשבנתם
מודעות גוגל
פרסומת

איך בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים


פורסם ב27/12/2011 11:52 על-ידי מנהל האתר

בית ספר לבניית ציפורניים

 

גם ישראל יישרה קו עם עולם האופנה בכל הקשור לסטיילינג ואקססוריז כחלק בלתי נפרד מהמראה, ואחד מהדברים המאפיינים ביותר הוא הנושא של בניית ציפורניים. לא רק כלות ושושבינות ביום חתונתן – כיום בנייה והצגה של ציפורניים מטופחות המקושטות ומעוטרות בעיטורים מיוחדים הפכה לטרנד של ממש, שמקיף את כל הנשים בישראל. גם לימוד הנושא הפך למבוקש ביותר, ולנוכח המספר העולה של בתי הספר, כיצד בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים? על מה יש לשים דגש בעת החיפוש? במאמר קצר זה ניתן קווי מנחה כלליים.

הרקע של המורים

למרות שבכל סוג של בית ספר נושא זה חשוב אך כאן הוא חיוני ביותר. מאחר וההיצע של בתי הספר כה גדול כדאי לבדוק היטב את הרקע המקצועי והנסיון של המורים המיועדים בתחום של בניית ציפורניים. בדקו היכן הם למדו, היכן הם עבדו וכמה שנים. בקשו לראות תיק עבודות – כיום בכל בית ספר לבניית ציפורניים ישנו תיק של עבודות התלמידים והמורים בתחום, שמציג את טכניקות העבודה של בית הספר וגם נותן לכם זמן ואפשרות להתרשם מהיכולות המקצועיות של המורים.

איכות החומרים

בבניית ציפורניים נעשה שימוש בחומרים שללא אישור ורשיון ומשרד הבריאות עשויים להיות מסוכנים מאוד. בבואכם לבחור בית ספר לבניית ציפורניים מומלץ לבדוק היטב כי בית הספר עושה שימוש אך ורק בחומרים המותרים על פי רשיון משרד הבריאות וכי לבית הספר יש רשיון גם לשווק את המוצרים ולהשתמש בהם. חשוב לזכור כי יש היום מודעות גדולה מאוד לנושא של שימוש בחומרים שאינם בריאותיים וחבל מראש להתחיל דווקא עם חומרים אלו כשבהחלט קיימים בתי ספר המלמדים עם הכלים, הטכניקות והחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק – שגם יש להם אישור של משרד הבריאות.

 מאמרים קשורים:
 סטו"צים - לא מה שחשבנתם 
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.