הודעת המערכת:  מערכת פליק מחפשת אותכם גולשים שאוהבים לכתוב ולשתף, צרו עמנו קשר דרך הטופס הזה.

עוד בלימודים
איך בוחרים בית ספר לבניית ציפורניים
נפתח המרוץ למיליון של תלמידי רשת עמל
פרויקט מחשב לכל ילד
לימודים של קלינאות תקשורת
טלוויזיה שנותנת משמעות לחיים
סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם
בית ספר שיגרה טובה ומהנה
לימודים בחינם ברשת האינטרנט
פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?
איך להשיג ציון מעולה
איך מתמודדים עם דחיית שעורי בית
סטו"צים - לא מה שחשבנתם
מודעות גוגל
פרסומת

איך להשיג ציון מעולה


פורסם ב19/5/2009 12:28 על-ידי ענבל ג

מכירים את זה שאתם יושבים בכיתה חצי רדומים, בלי ספרים ומתים להבריז כבר מהשיעור המשעמם וחסר התוכן הזה? ממבט של תלמידה, מה לא עושים בשביל מגן טוב.

תנו יד לחרשנות!


מה שטוב לחרשנים, טוב גם לנו. כדי להבטיח מגן טוב - חובה ללמוד, ללמוד ושוב ללמוד. המגן מתבסס בדרך כלל על הצלחה במבחנים ובמתכונות. אצל הרבה מהמורים, אך לא אצל כולם, המגן לא יושפע לרעה בכלל על ידי אי- הכנת שיעורי בית או הברזות אם המתכונת תראה על ציון גבוה. כלל ברזל שאני מציגה לפניכם הוא לשבת בכיתה ליד התלמיד הכי חכם בכיתה ויום לפני ללמוד איתו ביחד (או יותר נכון שהוא ילמד אתכם). אנחנו צריכים להשקיע את כל כולנו כי בשבילי ובשביל עוד כמה חבר'ה זאת שנת הלימודים האחרונה. לכן כמו שחיילים אומרים- אסור להירדם בשמירה. צריך לתת פוש חזק ולעבור את תקופת הבגרויות כמו גדולים.

אולי לא הכל מושפע רק מהציון...


עלינו לזכור שהמגן הוא אחד משני הקריטריונים הקובעים מה יהיה הציון שלנו בתעודת הבגרות. המגן מצד אחד יכול לדפוק לנו את הציון אבל מצד שני הוא יכולה להציל אותנו. כשלמורים אכפת מנוכחותך בשיעור וההשתתפות אז לא חבל לא להרשים את המורה בידע הנרחב שלך? ברוב המקצועות גם אם לא שיננת את הספר ולא לקחת חלק פעיל בשיעורים לפני, תוכל להראות למורה את הכישרון החבוי בך, בלהמציא דברים שנשמעים הגיוניים ולתרום לכיתה מהקול האישי שלך. אגב, מורים ממש אוהבים שלוקחים את הנושא ומרחיבים אותו למצב בימינו. מורים כאלו מצ'פרים במגן על ההשתדלות וההתמדה יותר מאשר הציון היבש של המבחנים והמתכונת.

אם הציונים שלכם ממש לא משקפים את מה שאתם יכולים להגיע אליו ונשבר לכם מהמורים הלא מפרגנים, תמיד יש את האופציה של השלמת בגרויות אחרי התיכון. יש תקווה לאנושות.מאמרים קשורים:
 פסיכומטרי בתיכון - האם זה כדאי?  סובלים מלקות למידה?EZ WAY פסיכומטרי מציעים קורס פסיכומטרי מיוחד עבורכם תגים: לימודים , בגרויות , מגן , מתכונת , מבחנים
  הוסף למועדפים האישי הוספה לדף המועדפים האישי   הדפסת הכתבה הדפסת הכתבה   שלח לחבר שלח לחבר
תגובות הגולשים


התוכן המופיע באתר נכתב על ידי גולשים.במידה ונתקלת בתוכן הפוגע בזכויות יוצרים, אנא עדכן אותנו ואנו נסיר אותו באופן מיידי.